San Martenas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti San Martenas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Saint Martin

Sent Martinas yra Karibų jūroje esančių Šiaurinių vėjuotų salų dalis. Joje yra dvi atskiros šalys, suskirstytos tarp šiaurinės prancūziškos dalies, vadinamos Sent Martinu, ir pietų olandų dalimi, Sint Martee.

Su neseniai susidariusiu nekilnojamojo turto bumu, Saint Martino nekilnojamojo turto investavimo galimybės niekada nebuvo geresnės. Jei norite investuoti, yra labai nedaug apribojimų.

Jūs galite įsigyti nekilnojamojo turto pardavimo Saint Martin savo vardu arba įmonės pavadinimu. Asmenines ar verslo sąskaitas galima atidaryti vietos bankuose. Apskritai, nekilnojamojo turto pirkimo Saint Martin procesas yra gana paprastas.

Prancūzijos nekilnojamojo turto rinka Saint Martin yra šiek tiek kitokia nei salos olandų pusė. Apie Prancūzijos Sent Martiną, nekilnojamojo turto sandorius visada valdo notaras, kuris yra atsakingas už baigiamojo akto rengimą ir visų atitinkamų turto tyrimą.

Didžiausias Nyderlandų pusės skirtumas yra tai, kad Prancūzijos pusėje yra metiniai turto mokesčiai, metiniai turizmo mokesčiai ir dideli pajamų iš kapitalo prieaugio mokesčiai. Sentnbergo nekilnojamojo turto rinkoje yra daug įdomių nekilnojamojo turto galimybių parduoti šventame Martin.

Sritis, pilna Parduodamų savybių Saint Martin, yra prestižinis Oysterio tvenkinys, esantis Dawn Beach, vaizdingame Karibų salos Saint Martin rajone. Puikūs vaizdai į Atlanto vandenyną ir gretimą Karibų jūros salą Šv. Dėl unikalaus vietos jūs apsuptyje yra į šiaurę nukreipta lagūna, o pietuose - gražus baltas smėlio paplūdimys.

Jei jūsų svajonė yra atsipalaiduoti savo buto, dvaro ar vila saloje, jei norite nusipirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Saint Martin, mes siūlome pilną salos nuosavybę, ieškodami bet kokio biudžeto ir gyvenimo būdo. Mūsų tikslas yra teikti aukščiausios kokybės paslaugas, siekdama parduoti ar išsinuomoti tobulą salos turtą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 39897

Parduoda Žemė statyboms vystyti, San Martenas, saint-martin, Saint Martin, 17 rue de l'Escale

310,000.00EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

2125 m²
2125 m² PASTATO ŽEMĖ 100 ml nuo paplūdimio, arti parduotuvių TIESIOGINIS PARDAVIMAS BE AGENTŪROS.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB